Festiwal Nauki 2012

 i Dzień Dziecka

Ach, co to był za dzień … W piątek 1 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole coroczny Dzień Nauki, który wpisał się już w stały harmonogram imprez gminnych W tym roku wyjątkowy, bo w 95 rocznicę urodzin naszego patrona Leonidy Teligi. Uroczystości rozpoczął apel z udziałem gości, na którym p. Wiesława Śleszyńska pokazała prezentację o kapitanie i opowiedziała o nim kilka słów. Uczniowie przygotowani przez p. Andrzeja Siwika zaśpiewali szanty. Atmosfera zrobiła się wakacyjna, wszystkim się podobało, zostaliśmy nawet zaproszeni do współorganizowania uroczystości poświęconych L. Telidze w Warszawie.

Po oficjalnych uroczystościach udaliśmy się na koncert Gabriela Fleszara. Piosenkarz opowiadał o przeżyciach osobistych i swoich znajomych. Oprócz rozrywki miał on na celu profilaktykę uzależnień.

Przyszedł czas na zabawę. Quiz Kocham cię Europo! –prowadzony przez uczniów z klasy I F oraz III C okazał się strzałem w dziesiątkę. Dużo muzyki, prezentacje o krajach europejskich i pytania konkursowe rozbawiły publiczność. Były tańce i śmiechu co nie miara. Główną nagrodą było zdjęcie drużyny wygranej z panią dyrektor Małgorzatą Okurowską.

Iwona Wójcik-Mikulska

←Zwycięska drużyna z panią dyrektor Małgorzatą Okurowską

Kilka zdjęć z imprezy